Pravděpodobně nějaký granát-Nebezpečný nález?

Při mém pravidelném hledání mincí a věcí pod zemí s detektorem kovu jsem na místě bývalých sudet vyhrabal dlouhou věc ze dřeva a železa připomíná mi to granát co měly němci za druhé světové ..Víčko z hubenější části (Dalo by se říct ze spoda) je částečně povolené a dá se šroubovat.

Zdá se mi to jako nevinná maketa,jak sní mám naložit?

Nejlepší odpověď
anonym

Před nedávnem jsem tady řešila podobný problém. Oznámila jsem místo nálezu na PČR.

Další odpovědi
Drap

V žádném případě bych to neriskoval, a nález ohlásil PČR. Může se to jevit jako maketa, ale může to být i dost nebezpečné.