Miroslavst

Pravák vs. levák a proč neodpověděl?

V práci jsem se bavil s klukem, který je levák jestli má větší cit v levé nebo pravé ruce? Prý v levé, ale umí dělat i pravou.
Na můj dotaz, kterou rukou si to dělá to zamluvil. Proč??
Jste praváci nebo leváci? A jakou rukou?
Já pravou :D

Nejlepší odpověď
panenka

Mirku dnes je Pátek né Středa 🙂

Další odpovědi
anonym

tak to mám oooobrovskou výhodu,my ženy když chceme vy musíte,když nechceme vy nesmíte a pak přemýšlíte v které máte větší cit,

quentos

jsem levák, ale žádnou rukou, protože při těchhle činnostech je spíše lepší využívat fyzikálních zákonů frikce neboli tření a tepla následně uvolňovaného. Fakt, rukou je to naprd…

Nj, zamluvil, leckteří se stále o tom stydí mluvit, protože jim vtloukali do hlavy, že je to hřích…

Miroslavst

Panenko, no právě, že není středa, tak co jiného zbývá :D:D