Bára94

Pravá půlka větší než ta levá – Nevíte, jakými cviky by se to dalo spravit?

Dobrý den,
mám fakt dost hroznej zadek, prostě mám tu pravou půlku větší než tu levou.
Nevíte, jakými cviky by se to dalo spravit ?
A nemáte s tím taky někdo zkušenosti ? Já nevím, čím to může být, ale mám dole trochu křivou páteř, cvičila jsem takový jednoduchý cviky od doktorky, který byly uplně na nic (vážně nepomohly ) a páteř mi nesrovnaly, myslíte, že bych měla začít posilovat ? a všechny svaly na zádech, stehnech, a zadku ? srovnalo by se mi to ?
Děkuju moc :) Jsem z toho už fakt zoufalá :(

Odpovědi
Nazdar Bazar

http://www.stre­am.cz/zpatkyna­vrchol/10002589-pevny-zadek-vyrysovana-stehna

zjentek

napřed bych z tý anomálie zkusil něco vytěžit, než bych to spravoval. Třeba u reklamní agentury ..není na světě mnoho lidí s viditelně asymetrickou.. zadkem :o

marci1

„Obě poloviny lidského těla nejsou stejně disponovány. Pravá polovina těla je pozitivní, tudíž aktivnější a více činorodá.“
Pravou polovinu těla máme „větší“. Všimni si např. i břicha a uvidíš, že pravou část máš větší, než levou a obličej na obou polovinách také není stejný. Údajně je i levá polovina obličeje hezčí.
Zkus více cvičit a posilovat levou rukou na levé straně. 🙂

http://www.jo­gamagazin.cz/ha­romonizacni-techniky.html

ivzez

Jak dlouho jste cviky od doktorky cvičila?
Rehabilitace chce trpělivost, člověk by ji neměl předčasně vzdávat.
V některých případech se výsledek dostaví až za delší dobu,
někdy i za několik let.

Určitě bych nehledala cviky, které mi nedoporučila lékařka,
na páteř by to mohlo mít negativní dopad.
Spíše se nechte poslat na rehabilitaci
a naučte se s rehabilitační sestrou správně
provádět doporučené cviky.

Měla jsem po úrazu ochrnutý nerv na noze, rehabilitace trvaly
skoro tři roky, ale přes 15 let už zase chodím normálně
(netroufnu si na běh nebo lyžování, ale chůze je v pořádku).
Myslím, že se mi trpělivost vyplatila.

Držím Vám palce.

bolak

kousej na druhou stranu