Naty777

Práva matky a otce v rodině

Ahoj ráda by jsem se vás zeptala jaké jsou práva matky a jake jsou práva otce v rodině. A když už jsem u toho jaké jsou vlastně práva mé dcery tedy dítěte.

Děkuji za odpovědi předem :D
Doplňuji:
Ne tak mě nepadají teĎ 2 PRÁVA, napiš nějaká tři práva které tě nepadnou :D

Nejlepší odpověď
M.

Máš nějaký přesnější dotaz? Tohle bych vypisovat vážně nechtěla a hledat ti to nebudu.

Další odpovědi
anonym

Všichni, na něž se ptáš, mají především právo na život. Včetně Tvé dcery. Další práva a povinnosti jsou dána ústavou, zákony, předpisy, nařízeními a místními a obecnými podmínkami, také mohou být ovlivněny sdělovacími prostředky, náladou a počasím.
Buď tak hodná a napiš do diskuze, co Tě trápí. Na konkrétní dotaz, dostaneš také konkrétní odpověď.

Drap

To záleží na každé rodině jak si to zařídí. Žýdný předpis na to zatím neni.Samozžejmě mimo platné legislativy.