Avatar uživatele
Saddman

Přátelství mezi mužem a ženou.

Dobrý den, co si vy myslíte o prátelství mezi mužem a ženou ? Může fungovat, když se oba dohodnou ? Já řeším jedno malé dilema. Chtěl bych pozvat kamarádku na kafe, bohužel je zadaná. Doufám, že to nevezme jako svádění.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2, anonym, brokol před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=p%C5%99%C3%A1tel­stv%C3%AD+mezi+mu%C5%BE­em+a+%C5%BEenou­&sa=Vyhledat

Zkuste si projít i odpovědi z minulosti. Několikrát se na toto téma diskutovalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Jde o to,zda to jako svádění nebude brát její partner!Znáte žárlivce.......?

Přátelství mezi mužem a ženou samozřejmě existuje,takový vztah je většinou na celý život,což se o manželství v mnoha případech říct nedá!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,může fungovat a určitě je upřímější,rovnější než mezi dvěma babama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Urcite ano.
Jsem tim prikladem.
Mam kamarady .. , jednomu jsem podavala i bazanta po operaci. Byla jsem ho navstivit tesne po operaci a nechtel hned zvonit na sestricku. Rikal : Vis, ja mam strach , ze bych se sestrou vzrusil. To se mi u tebe stat nemuze .. !
Blbec. Chtela jsem mu pak ten " obsah " vylit na palici. 🙂A jeste jsem mu ten jeho " poklad " otrela toaletakem. 🙂
Je to vzajemna ucta .. 🙂
A jeste mi rekl, ze doufa , ze me to bude moci nekdy oplatit. ! 🙂
Jak pisu : Blb .. , no. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

existuje a může fungovat dokonce i tehdy, když jsou oba nezadaní. Vlastní zkušenost.

Ten, kdo tvrdí, že ne, má h***o vůli a nedokáže držet základní pudy na uzdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Přátelství mezi mužem a ženou je zcela normální, jako mezi lidmi stejného pohlaví, a ani se nemusí dohodnout, ale jednat intuitivně, záleží na mnoha situacích.. Ale z mojí zkušenosti jeden menší úlet zvládne celé přátelství zkazit, tudíž je fajn se opravdu držet..

Klidně ji na kafe pozvi a kdyby se zdráhala, řekni jí, že ti o nic nejde, že si chceš jen popovídat u kávy. 🙂 Však o nic nejde. A hlavně se neboj! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč ne, neviděl bych v tom problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jistěže to funguje, záleží jak to pojme ona a jestli nebude mít strach aby to nevěděl její manžel., jestli to má doma vyřešené a manžel o vás jako kamarádovi ví…jinak kdyby vás šlo víc ,asi by to přijala bez problémů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Samozřejmě to funguje.
„iv“ – někdy mě štveš,ale za tuto odpověď bych Ti dal těch palců sto.Jsi „HVĚZDA“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já osobně si myslím, že přátelství mezi ženou a mužem neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Iv, děkuji. Opět se válím smíchy …

před 4490 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4490 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek