Saddman

Přátelství mezi mužem a ženou.

Dobrý den, co si vy myslíte o prátelství mezi mužem a ženou ? Může fungovat, když se oba dohodnou ? Já řeším jedno malé dilema. Chtěl bych pozvat kamarádku na kafe, bohužel je zadaná. Doufám, že to nevezme jako svádění.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=p%C5%99%C3%A1tel­stv%C3%AD+mezi+mu%C5%BE­em+a+%C5%BEenou­&sa=Vyhledat

Zkuste si projít i odpovědi z minulosti. Několikrát se na toto téma diskutovalo.

Další odpovědi
hanny 2

Jde o to,zda to jako svádění nebude brát její partner!Znáte žárlivce.......?

Přátelství mezi mužem a ženou samozřejmě existuje,takový vztah je většinou na celý život,což se o manželství v mnoha případech říct nedá!

anonym

Ano,může fungovat a určitě je upřímější,rovnější než mezi dvěma babama.

anonym

Urcite ano.
Jsem tim prikladem.
Mam kamarady .. , jednomu jsem podavala i bazanta po operaci. Byla jsem ho navstivit tesne po operaci a nechtel hned zvonit na sestricku. Rikal : Vis, ja mam strach , ze bych se sestrou vzrusil. To se mi u tebe stat nemuze .. !
Blbec. Chtela jsem mu pak ten " obsah " vylit na palici. 🙂A jeste jsem mu ten jeho " poklad " otrela toaletakem. 🙂
Je to vzajemna ucta .. 🙂
A jeste mi rekl, ze doufa , ze me to bude moci nekdy oplatit. ! 🙂
Jak pisu : Blb .. , no. 🙂

  • iv-

quentos

existuje a může fungovat dokonce i tehdy, když jsou oba nezadaní. Vlastní zkušenost.

Ten, kdo tvrdí, že ne, má h***o vůli a nedokáže držet základní pudy na uzdě.

WeeBear

Přátelství mezi mužem a ženou je zcela normální, jako mezi lidmi stejného pohlaví, a ani se nemusí dohodnout, ale jednat intuitivně, záleží na mnoha situacích.. Ale z mojí zkušenosti jeden menší úlet zvládne celé přátelství zkazit, tudíž je fajn se opravdu držet..

Klidně ji na kafe pozvi a kdyby se zdráhala, řekni jí, že ti o nic nejde, že si chceš jen popovídat u kávy. 🙂 Však o nic nejde. A hlavně se neboj! 🙂

Drap

Proč ne, neviděl bych v tom problém

hanulka11

jistěže to funguje, záleží jak to pojme ona a jestli nebude mít strach aby to nevěděl její manžel., jestli to má doma vyřešené a manžel o vás jako kamarádovi ví…jinak kdyby vás šlo víc ,asi by to přijala bez problémů

jendahun

Samozřejmě to funguje.
„iv“ – někdy mě štveš,ale za tuto odpověď bych Ti dal těch palců sto.Jsi „HVĚZDA“.

anonym

já osobně si myslím, že přátelství mezi ženou a mužem neexistuje.

annas

Iv, děkuji. Opět se válím smíchy …

anonym

🙂