Přátelé českého fotbalu, těšíte se na zahájení ePojisteni.cz ligy?

Nejlepší odpověď
soles

Název ligy strašný, ale těším se. Jsem především zvědavý co předvede Slavie, když tolik posilovala…

Další odpovědi
marci1

Těšíme. No název trochu zvláštní. Ještě že ten sponzor není čínský, jak se jednu dobu uvažovalo. 🙂

anonym

česká fotbalová liga nemá úroveň a ePojištění tomu bude velmi slušet