Prášky proti škrábání

Ahoj, slyšela jsem, že existují nějaké prášky, ktré způsobí, že se dítě tolik neškrábe. Je to pravda? Příp. co to je?

Nejlepší odpověď
DV

dobry den, ano takove prasky existuji, jmenutji se Dithiaden a lze je pouzit pri techto obtizich, jsou ale vazane na lekarsky predpis a z vedlejsich ucinku je patrna unava, zvlaste pak u mensiho ditete, davkovani pripadne nasazeni bych konzultoval s lekarem. Jistou alternativou, pokud vyrazka neni rozskrabana do krve, muze byt tekuty pudr s mentholem, menthol chladi a pusobi proti svedeni a pudr vysusuje danou vyrazku. Pripadne Fenistil gel, ktery je lokalne (topicky) uzite antihistaminikum. zde je potreba dodrzovat uziti jen opravdu lokalne a nekombinovat s dalsimi antihistaminiky ( Dithiaden, Zodac, Zyrtec a jemu podobna antihistaminika, pripadne Fenistil kapky)

Další odpovědi
alenka901

NO NAUDALA JSTE PŘÍČINY ALE PODLE MĚ BY MĚL ZABRAT TEKUTÝ PUDR