TraXCin

Prášky na spaní a alkohol bezbolestná smrt ve spánku?

Jak je to s tim že když se někdo předávkuje práškama na spaní a do toho proloží půl lahve vodky že pak umře ve spánku bez bolesti je to pravda?

Nejlepší odpověď
zjentek

je to pravda, ale ne vždy se to 100% podaří. Často se potom proto trpí nebo umírá někde v nemocnici a v ukrutných bolestech. Každopádně, kdo se takto chová, zcela jistě riskuje SMRT!

Další odpovědi
anonym

Proč se na to ptáš? Žádný takový „badatel“ už ti to neřekne.
Nikdo Ti nedokáže říct, zda je smrt bezbolestná. Tvdrí se to v některých případech, ale svědci na to nejsou.

celie

Zní to jako bezbolestná smrt,kdo by nechtěl bezbolestně um
ŕít,ale pokud to nevýjde tak to je mazec.Zkusila jsem už ibuprofen a zapít ho vínem.Je pravda,že to byl oblbovák,ale potom mi bylo tak špatně,že už bych to neudělala.Raději prášky zapíjím vodou.