vojtam

Jaký druh práškových barev se používa??

Chtěl bych se zeptat, jaký typ práškových barev, je ten co se používá na házení přimo na lidi, tenhle prášek není jedovaty, a při požití se vám nic nestane, nemá někdo těšání kde ho sehnat nebo aspon co to je za druh?

Nejlepší odpověď
petra15

No tak v Indii se to pouzívá uz 2500 let a ted to doslo az do Cech ? Tak kdyz to tady chces delat populární, tak pro to pouzij i tech indických názvu…Jedná se o „potravinové barvy“, a v Indii o prírodní barviva z rostlin.
Doplňuji:
Jeden z nasich trollu (vanasi)je udajne hindu, a mel by o tom(tech svátcích) vedet víc…:-)

Další odpovědi
Awe

můžeš použít i klasické práškové barvy pro lakování kovů.Nejsou zdravotně škodlivé (teda pokud nekoupiš toxickou,ale ty se u nás ani neprodávají). A myslím si že to bude i o hodně levnější.Barevnosti se meze nekladou, pravidelně chodím barevný jak lentilka.
Doplňuji:
Potom se stačí pouze namočit vodou a to samo sleze.