Praskají mi klouby – je to normální?

Jsem na konci 3.měsíce těhoteství a praskají mi všechny klouby.Dokoce i v noci mě praskání vzbudí když se třeba otáčím. Nebolí to, ale je to nepříjemné.Je to až v takové míře normální?

Odpovědi
člověk

pokud to nebolí,tak to nevadí,jinak svou ženu jsem cpal vajíčkovou tlačenkou a moučníky s agaru a rosolu.

FOG

Nebo si dej gumove medvidky.

Greneia

Ano, je to normální i když se přiznám, že netradiční, v tomto případě dochází zřejmě k vysychání kloubů. Vaše miminko, které nosíte, pravděpodobně něco potřebuje a bere si to samozřejmě z Vaše těla. Pokud Vám mohu doporučit, začněte užívat OK Beta+ viz odkaz dole. Pomůže Vám doplnit vápník, který si miminko v průběhu těhotenství bere.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/ok-beta-/