anetixx

praska mi žilka v oku a trochu to bolí

Včera mě začalo z ničeho nic bolet oko později i hrozně cele z červenalo a opuchlo a dneska ho mam opuchle a někdy zabolí a všimla jsem si že mam i prasklou žilku měla bych jít k lékaři děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Návštěvou lékaře nic nepokazíš. Osobně bych asi počkl do dalšího dne.

Další odpovědi
www

Vyzkoušej oční kapky Evercil, volně prodejné v lékárně. Magistra případně poradí jiné. Bude to ale pěkně štípat chvilku! 😉
Zkušenost

veruska

Mě dneska taky,myslím že se to samo vstřebá,pokud se potíže budou zhoršovat,zkusila bych nejprve ulidňující oční kapky a pak teprve lékaře