Přáníčko se záhrobí ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poslechnete-si-pranicko-skoro-jako-ze-zahrobi

Poslechl jsem si to přání, líbilo se, ale proč jeho autor nevložil odkaz sám, ale přes prostředníka ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Bohužel, autor by vzkaz určitě vložil sám, ale byl z tohoto serveru „odejit“. Důvody jsou možná jasné, možná ne. V každém případě je to přání krásné a zveřejnění si zasloužilo. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

To mně taky nebylo jasné,vůbec totiž nevím,že už mezi námi barbakan není,zas tak často tady nejsem z časových důvodů,takže mi to uniklo.
Takže teď díky Sůwě mám jasno – okolnosti jeho „odchodu“ spíš tuším než vím!