Praha-Vietnamsky obchod

Dobrý den, nevíte někdo kde jsou v Praze nějake neznačkové levné obchody s oblečením, obuvi atd.Díky za odpovědi.

Odpovědi:

Zlatý

Jestli chcete mít plesnivé nebo ploché nohy, jeslti chcete být zapařená, tak klidně k vietnamcům jděte. On je trošku rozdíl mezi levnou módou a věcmi od vietnamců, zvlášť pak u bot - šijou to na sebe a oni maj trošku menší nohy.
Spoustu se toho dá koupit na tržnici SAPA.

Musím s bedym nesouhlasit :D , na svůj ples jsem si koupil boty košili kravatu i kloubouk na tržnici a na to že jsem to na sobě měl 20 hodin ( i to nosím někdy teď ) , tak mi do teďka noha nezplesnivěla neupadla a ani nesmrdí :D:D:D , a jinak bych nekupoval v tescu nebo jinde jak píše bedy ( levná móda ) bych za to dal , za to co jsem tu psal sem dal asi tak 600 a v pohodě a třeba jen v Tescu bych za ty boty dal tak 500 a kloubouk mají za 290 , něco jiného je kdybych to chtěl nosit každý den tak to radši zajdu do kvalitního a koupím dražší a kvalitní , jinak já kupoval na holešovicích ...

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Jeden moc zajímavý obchod je v Praze 6, Dejvická ul., blízko východu ze stanice Metra Hradčanská.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.