Nikolka537

Praha-Vietnamsky obchod

Dobrý den, nevíte někdo kde jsou v Praze nějake neznačkové levné obchody s oblečením, obuvi atd.Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jestli chcete mít plesnivé nebo ploché nohy, jeslti chcete být zapařená, tak klidně k vietnamcům jděte. On je trošku rozdíl mezi levnou módou a věcmi od vietnamců, zvlášť pak u bot – šijou to na sebe a oni maj trošku menší nohy.
Spoustu se toho dá koupit na tržnici SAPA.

Další odpovědi
anonym

Musím s bedym nesouhlasit :D , na svůj ples jsem si koupil boty košili kravatu i kloubouk na tržnici a na to že jsem to na sobě měl 20 hodin ( i to nosím někdy teď ) , tak mi do teďka noha nezplesnivěla neupadla a ani nesmrdí :D:D:D , a jinak bych nekupoval v tescu nebo jinde jak píše bedy ( levná móda ) bych za to dal , za to co jsem tu psal sem dal asi tak 600 a v pohodě a třeba jen v Tescu bych za ty boty dal tak 500 a kloubouk mají za 290 , něco jiného je kdybych to chtěl nosit každý den tak to radši zajdu do kvalitního a koupím dražší a kvalitní , jinak já kupoval na holešovicích …

Sůwa

Jeden moc zajímavý obchod je v Praze 6, Dejvická ul., blízko východu ze stanice Metra Hradčanská.