suaeda

Práh u dveří – čím jej přilepit?

Otázka pro kutily. Jaké nejvhodnější lepidlo použít pro přilepení dřevěného nalakovaného práhu u dveří?
Na internetu jsem vygoogloval pár odkazů, ale zajímají mě Vaše osobní zkušenosti.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tekuté hřebíky „Lepidlo Pattex Power Fix“

Další odpovědi
Drap

Ve stavebninách mívají spoustu lepidel, která drží. Takzvané chemické hřebíky. Dělá to několik firem a drží. Taky to stačí i montážní pěnou a zatížit

zdeny

Stačí i silikon a pak s ním rovnou zatáhnout kraje ať se pod něj nepráší. Drží fakt