Pracující důchodci!

Nedávno jsem četl,že u nás pracuje na 260 000 důchodců v každé kategorii.Myslí se si,že zabírají místa těm ostatním v produktivním věku ? Věříte důchodcům,když si stěžují na nedostatek všeho ?
Omlouvám se důchodcům,i já budu za pár let také jedním z nich

Nejlepší odpověď
ten který je

Já si myslím že důchodci jsou na tom mnohem lépe než lidé v produktivním věku.Mají důchod a ještě si mohou přividělat.Většinou už jsou zařízení a moc toho nepotřebují.Horší stránka věci je ta,že je trápí nemoci a musí platit dost peněz za léky.Nemám v oblibě důchodce co nadávají že je všechno drahé,chodí ve starých hadrech a všechen důchod cpou dětem nebo vnoučátkům.