Pracuji na DPČ a jsem studentka. Zároveň mám živn. list a v roce 2010 jsem vydělala 10.000,–.

V daň. přiznání budu uvádět výdělek na živn. list nebo musím i výdělek na DPČ kde mám úlevu na dani jako student ? Děkuji Milena.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Pokud budete podávat daňové přiznání, musíte do něj uvést všechny příjmy za zdaňovací období, které nebyly od daně osvobozeny nebo zdaněny srážkovou daní.
Vzhledem k tomu, že máte u DPČ uplatněnou slevu na studenta o srážkovou daň se nejedná.