Avatar uživatele
Mirka16

Dá se něco dělat, když mě nemocnice nechce uvolňovat na konzultace dálkového studia na vyšší zdravotnické škole?

Pracuji jako zdravotní asisten v nemocnici. Letos jsem začala studovat dálkově vyšší zdravotní. Nyní mě nechtějí pouštět z práce. Dá se něco dělat? Nebo musím školu ukončit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud jsi měl dohodu se zaměstnavatelem, že tě bude uvolňovat na studium, tak by tě pouštět měl. Pokud taková dohoda nebyla, tak máš smůlu. Jediné co ti zbývá, je zkusit se dohodnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

V tom případě leda změnit zaměstnavatele, je to těžké ale on je stále ještě na koni a rozhoduje co ano či ne. Kdysi firmy měly zájem o zvyšování kvalifikace, dneska přesně naopak a to s cílem minimalizovat pla­ty…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ukonči zaměstnanecký poměr, když ve zdravotnictví je přebytek personálu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nevím, co si představit pod pojmem „uvolňovat na konzultace“.
Většinou si všude zaměstnanci berou dovolenou nebo s vědomím a souhlasem nadřízeného mění služby mezi sebou, lze upravit rozpis předem na požádání a předložení rozvrhu studia.
Můžete změnit zaměstnavatele, který Vás bude ve studiu podporovat, dostanete náborový příspěvek, ubytovnu, stipendium od KÚ (odpracujete 2 – 3 roky) apod. Školu i práci budete mít v jednom místě (zkuste to např. v Karlových Varech, Praze a tam, kde je nouze o SZP).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek