Pracujete ve složitém a drahém programu?

http://www.ci­nema4d.cz/
Zde je třeba složitý a drahý program na tvorbu filmů bez filmové kamery jenom na počítači, zkoušel jsem v tomto programu naivně pracovat ale byl to strašný žrout času tak jsem to vzdal a počkám si delší dobu než bude tento program rychlejší a inteligentnější.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
honza19hk

Ano

Doplňuji:
poslední dobou dělám v AutoCADu 2011 a v TransportMaps 2010-ten slouží pro určování tras pro nadměrné náklady(výšky mostů,nosnosti atd) je ani ne tak složitý ale drahý program..