bolak

Pracujete v oboru který jste vystudovali?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

Učím angličtinu na jazykovce, přivydělávám si překladem. Jelikož jsem angličtinu studoval (na FF MU), lepší zaměstnání v oboru jsem si nemohl přát ;{)>

Další odpovědi
anonym

Ano

Posledních několik let ano, ale práce bych tomu zrovna neříkala.

mosoj

Ano

Ano. Celý život jsem studoval na důchodce a konečně jsem dosáhl titulu Drůchodce.
Doplňuji:
Jsem spokojen a chlubím se tím.

Lucijej

Ano

Ano, ano, ale byl to hukot, než jsem to urvala. Dnešní doba nemá pochopení pro absoloventy.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
jsem strojař a dělám bagráka.Ale zase co si potřebuji udělat to si udělám.

led

Ano

Aj v ňom. „Devět remesel, někdy i desáte (bída)“, tak si mám z čoho vyberať :)

Mapel

Danone

Ve velmi příbuzném. Jiná napětí a jiné komponenty.

Tom20

Ano

Já teda ne a ani bych nechtěl(jsem sádrokartonář) :D Jinak ta odpověď Danone,mě dostala. :D
Doplňuji:
Mělo bejt ne blbě jsem kliknul,pardon.

manon

Ano

Doplňuji:
Ještě mne to nepřestalo bavit :)

Poklička

Ne

Drap

Ne

Bohužel už dávno ne.

Lukasy

Ne

Ta posledni možnost má byt anone a ne Danone ne? :D

Elk

Ne

Doplňuji:
Hned po vyučení jsem šel na jinou práci a pak zase na jinou, ale tam jsem již 25 let…zatím.

david22

Danone

Doplňuji:
Pracuji ve společnosti Danone.

pizlicka

Ne

ne.

Damiana

Danone

Áno aj.

venkovan

Ano

Dá se to tak říci. Můj obor je pracovat venku a venku pracuji a až na několik výjimek jsem venku vždycky pracoval.
(pššš – nikomu to neříkejte – ale metač chodníků je také práce venku, tak je metačům moc nezašlapejte).