Alesh

Pracujete v noci? (převzato z novinky.cz)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano, někdy

Jakmile člověk dělal kdykoliv ve směnném provozu, tak se tomu nevyhne.

Další odpovědi
mosoj

ano, docela často

Dnes už sice nepracuji, ale téměř celý život jsem pracoval v nepřetržitém provozu. Pracoval jsem nejen v noci ale i třeba na odpolední směně na štědrý den nebo na silvestra noční. Žena, děti i já jsme to vyrdrželi. Tímto jim vzdávám hold a též všem kteří takto musí pracovat .

ten který je

ano, někdy

Někdy ano,protože jsou druhy zakázek které se musí provést pouze přes noc aby byla splněna kvalita a technologický postup.Pan poslanec zapomíná že je vlastně zaměstnanec voličů.

aramah

Nikdy

Četla jsem to jen zběžně,takže odpověď zní ne.

Deli

Nikdy

Vždycky jsem měla pracovní dobu mezi 7 h a nejdéle 19 h. Ale po nocích třeba studuju, to už děti spí a je klid, tak klidně do tří hodin do rána sedím nad knihami. Tak to mám už od SŠ. Jsem sova.

quentos

ano, někdy

… ale je to zcela moje volba – mám-li následující den odpolední, obvykle do noci překládám

GM

ano, docela často

V noci pracuji docela často a pravidelně.

ReHu

ano, docela často

I když nemusím.
V noci je klid a pohoda a práce jde od ruky 🙂.

Terryle

ano, docela často

Ne, že bych musela, ale mnohdy se mi tak dělá líp…

svejk007

ano, někdy

terry

ano, docela často

lejla37

ano, někdy

anonym

ano, docela často

baghira

ano, někdy

led

ano, docela často

casey

ano, docela často

filva

Nikdy

Natee

Nikdy

V noci spím, nebo se o to alespoň snažím =P

mrblackwell

Nikdy

Alesh

@ mosoj: jj, práce v noci není žádný med a co potom říct na slova pana poslance Krátkého, podle něj jsou takoví lidé cituji: „„V noci pracují jen kurvy a zloději.“ Těmito slovy v úterý ohodnotil poslanec Jiří Krátký (ČSSD) opakovaný návrh koalice, aby Sněmovna hlasovala i po devatenácté hodině, třeba i do půlnoci.“ No není to krásné, jak si pan poslanec „váží“ pracujícího lidu?