Avatar uživatele
Děda Louda

Pracujete s fotkami? Chlubíte se obrázky z dovolené?

Dneska mě potěšil můj oblíbený server nabízející softwarové produkty zdarma. Dnešní lahůdka pro nás, drobné škudlily, je Zoner Photo Studio 14 PRO.
Nabídka je časově omezená, tudíž není dobré váhat, dost korunek se dá ušetřit.
Tento program používám k plné spokojenosti už od předešlých verzí, i když, na rozdíl od těch, kdo dneska nezaváhají, v placené verzi.

Snad to pomůže méně zkušeným a začínajícím od nutkání neustále opakovat stejné otázky ohledně zpracování a úprav fotografií.

Odkaz: http://www.gi­veawayoftheda­y.com/zoner-photo-studio-14-pro/?utm_source=fe­edburner&utm_me­dium=email&ut­m_campaign=Fe­ed%3A+giveawa­yoftheday%2Ffe­ed+%28Giveawa­y+of+the+Day%29

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? beer, huxa před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marijakes

S fotkami a obrázky pracuji, chlubím se na svém webu i jinde, ale jen těmi skoro bez lidí, jen jako info o místě nebo nějakými rádoby makry a pod. Zoner Photo Studio 14 používám v plné verzi, ale na grafiku mám jiné skvělé programy. Spousta dobrých programů je v plné verzi i free, záleží na tom, co kdo chce s obrázky a fotkami dělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

moc děkuji za odkaz :) ikdyž, neni problém si to někde jinde sehnat či cracknout ;)
fotky upravuji, bez úprav by se na ně nedalo dívat. plně si zatím vystačím s picasou, ale něco v ní fakt nejde :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bublinnka

Já s fotky taky upravuji, sice se s nimi nikde nechlubím, ale baví mě to. Stačí mi Gimp, je grátis a zvládne toho hodně :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika