Avatar uživatele
mosoj

Pracuje se u nás málo výkonně.

Stále slyším a čtu jak se u nás pracuje málo a není produktivita práce. Přitom na druhé straně vím, že lidi v práci nenechají ani pořádně najíst a někde i napít během směny.
Mám kamárády kteří jezdí dělat za hranice do Německa a v současné době říkají že u nás je to větší honička.
Tak jak je to ?
Jediné co vím na 100 % , že u nás jsou za tu práci almužny !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, aramah před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

No kdo dělá na živnosťák ,tak se snaží aby si vydělal co nejvíc a maká. Ale měla jsem řemeslníky od firmy a kdybych za nimi nestála ,tak by nedělali.
Vím,že to není všude, ale myslím,že se moc nepřetrhnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Mosoji, jak kdo, jak která práce… znám uředníka, co se nenadře, ale taky úředníci, která teď pracuje za tři. Znám dělníky, kteří mají za pracovní dobu na jídlo i pití jen 2× 15 min, ale taky ty, kteří si čas vždycky udělají…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Já si myslím že převážná většina lidí v ČR nejsou žádní lenoši a že lidé jsou tu kreaktivní.Ono je to ale těžké když našinec shání práci tak je to opravdu almužna,nebo místo je obsazeno pracovníky z Ukrajiny.Po­traviny nebo oblečení je levnější v západní Evropě a to samé pohonné hmoty.Ve srovnání jakou kupní sílu mají lidé na západ od našich hranic a jakou máme zde,tak je to ohromný rozdíl.Ještě bych chtěl říci,že tak jak jednají obchodní řetězce se zaměstnanci u nás,tak to by si ve své zemi k zaměstnancům nedovolili.

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Zapoměl jsem otazník !
Já jsem si to dělení otázek nevymyslel, ale se zábavou souhlasím i s tím že za ní nejsou body.

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já vím,,,Tak teď jsem dostala vynadáno od jednoho uživatele, že Vám otázku neoznačím. To je fakt dobrý, tak Vy jste naštvanej, že jsem Vám tuhle otázku označila, no a ostatní jsou naštvaní, že Vám otázky neoznačuji. Připadám si jak „sama proti všem“. Nu což dala jsem se na vojnu, tak musím bojovat a třeba i sama, když to jinak nepůjde.

před 4902 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek