Zlatý

Pracuje se u nás málo výkonně.

Stále slyším a čtu jak se u nás pracuje málo a není produktivita práce. Přitom na druhé straně vím, že lidi v práci nenechají ani pořádně najíst a někde i napít během směny.
Mám kamárády kteří jezdí dělat za hranice do Německa a v současné době říkají že u nás je to větší honička.
Tak jak je to ?
Jediné co vím na 100 % , že u nás jsou za tu práci almužny !!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No kdo dělá na živnosťák ,tak se snaží aby si vydělal co nejvíc a maká. Ale měla jsem řemeslníky od firmy a kdybych za nimi nestála ,tak by nedělali.
Vím,že to není všude, ale myslím,že se moc nepřetrhnou.

Další odpovědi:

Zlatý

Mosoji, jak kdo, jak která práce.... znám uředníka, co se nenadře, ale taky úředníci, která teď pracuje za tři. Znám dělníky, kteří mají za pracovní dobu na jídlo i pití jen 2x 15 min, ale taky ty, kteří si čas vždycky udělají...

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

Já si myslím že převážná většina lidí v ČR nejsou žádní lenoši a že lidé jsou tu kreaktivní.Ono je to ale těžké když našinec shání práci tak je to opravdu almužna,nebo místo je obsazeno pracovníky z Ukrajiny.Potraviny nebo oblečení je levnější v západní Evropě a to samé pohonné hmoty.Ve srovnání jakou kupní sílu mají lidé na západ od našich hranic a jakou máme zde,tak je to ohromný rozdíl.Ještě bych chtěl říci,že tak jak jednají obchodní řetězce se zaměstnanci u nás,tak to by si ve své zemi k zaměstnancům nedovolili.

Zlatý

mosoj

Zapoměl jsem otazník !
Já jsem si to dělení otázek nevymyslel, ale se zábavou souhlasím i s tím že za ní nejsou body.

Zlatý

kropitko

Já vím,,,Tak teď jsem dostala vynadáno od jednoho uživatele, že Vám otázku neoznačím. To je fakt dobrý, tak Vy jste naštvanej, že jsem Vám tuhle otázku označila, no a ostatní jsou naštvaní, že Vám otázky neoznačuji. Připadám si jak "sama proti všem". Nu což dala jsem se na vojnu, tak musím bojovat a třeba i sama, když to jinak nepůjde.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.