Pracovníci „na černo“

Chci anonymně udat brigádníky kteří jsou na pracáku. Kde? Jak? a funguje to vůbec? Platím daně atd. a dívám se jak tihle marnotratně utrácejí za chlast… Tyhle prachy by mohl vydělat slušný člověk.

Odpovědi
WeeBear

Pokud jsi seriózní, zvládneš si informace co, jak, za kým zajistit sám, v tomhle ti neporadím, přestože bych mohla. Víš proč? Protože hodně mých známých takhle po studiích pracuje, když jim nikdo nechtěl dát práci na smlouvu. Vydělává na tom zaměstnavatel, zaměstnanci jsou naopak v nevýhodě, jelikož zaměstnavatelé málokdy platí přesně do termínu a přesně odpracovanou částku. Zaměstnavatele lehce můžeš udat na Inspekci.