Pracovní úraz

Po pracovním úrazu jsem se stal invalidou a byl mi přiznán plný invalidní důchod.Chtěl bych vědět zda mám nárok na doplatek do průměru svého platu,který jsem měl při zaměstnání.

Odpovědi
Pavlína

Myslím, že nárok v nějaké výši máte, doporučuji Vám přečíst si článek, na který odkazuji…

Zdroj: www.mesec.cz/clan­ky/zakonik-prace-pri-urazu-mate-narok-na-odskodne/

Michálek1245

Dobrý den, myslím, že tam něco takového bude. Ale podívejte se třeba sem: https://www.urazy-pracovni.cz/ne­vyplacene-plneni/ Případně se informujte třeba přímo na pracovním úřadě nebo na OSSZ. Já jsem takhle řešil nevyplacené plnění za pracovní úraz, kdy mi to zaplatil stát a ten to pak vymáhal od bývalého zaměstnavatele. To jsou dneska lidi, co? :/