Pracovní úřad – podpora

Jsem na pracovním úřadě od ledna a teď mě asi zastavili podporu jelikož složenka ve stanoveném datumu nedošla.K pohovoru mám dojít 1.září.Chtěla bych se zeptat jestli sociálka doplácí nějaké minimum nebo jak to chodí děkuji

Nejlepší odpověď
standa

  1. podpůrčí doba pro výplatu dávek v nezaměstnanosti je u osob mladších 50ti let 5 měsíců, takže KONEC.
  2. nárok na různé sociální dávky vám může vzniknout nezávisle na tom zda (ne)pobíráte dávky v nezaměstnanosti…, zajděte si na obecní úřad a zde na příslušném sociálním odboru požádejte o poradenství v této věci

Zdroj: http://www.mpsv­.cz/cs/5

Další odpovědi
ReHu

Nějak to nesleduji, ale nevyplácí se podpora 1/2 roku?
To se za 6 měsíců nenašla ŽÁDNÁ práce?