Avatar uživatele
Registrovaný

Pracovní smlouva na dobu určitou

Lze v pracovní smlouvě na dobu určitou (třeba pouze na 2-3 měsíce) sjednat zkušební dobu? Např. 1 týden - měsíc?
Doplňuji:
Jen bych se chtěla ještě zeptat...takže po dobu trvání PN se prodlužuje i zkušební doba?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

ANO,

když se na tom obě strany DOHODNOU a jsou dodržena potřebná ustanovení ZP (§ 35), tak proč ne ? :-)
Doplňuji:
ano, zkušební doba se prodlužuje, ale nejdéle do konce doby určité, a to i v případě, že by nemoc pokračovala...

Smím se zeptat co máte za lubem ? :-)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast2h2.aspx

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

lze, nesmí být však smlova v rozporu se zákoníkem práce

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

maza75

Odpověď pro Standu:
Jedná se o dva různé pracovníky.
Využila jsem této bezvadné poradny ke konzultaci:) Více hlav....:) Jsem zde nováčekm, takže nevím, jakým jiným způsobem Vám odpovědět.

Avatar uživatele
Zlatý

standa

aha, tak jo :-)

Odpověděla jste správně, tato komunikace patří sem do diskuze.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.