lilibou

pracovní smlouva…

Musí být v pracovní smlouvě trvalé bydliště nebo muže být skutečné??
Doplňuji:
potřebuji vedet konkrétně to bydliště..dnes sem totiž nevedomky zamesnavateli nahlasila skutecne bydliste misto trvaleho..a nevim co to pro me znamena..

Odpovědi
dědapetr

Podstatné náležitosti smlouvy_:
Dodatečně nahlásit trvalé.To že jste nahlásila skutečné nevadí je to dobré kvůli korespondenci a v případě v neschopnosti.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pra­covn%C3%AD_smlou­va

fablen

nahlašte zaměstnavateli dodatečně i to trvalé bydliště pokud jste jej již nevyplňovala např. v nějakém dotazníku

Salvaje

Normálně napište zaměstnavateli dopis nebo mail, kde mu dodatečně dohlásíte správné trvalé bydliště. Také upozorněte, že to, které jste uvedla ve smlouvě, je přechodné a zároveň korespondenční. Stejný postup, jakobyste se například stěhovala…