Kaisho

Pracovní neschopnost

Dobrý den.

Mohu zrušit pracovní poměr ve zkušební době,když jsem na neschopence??

Díky
Doplňuji:
Dobrý den.

Mohu zrušit pracovní poměr ve zkušební době,když jsem na neschopence??
Mzdu za odpracované dny + dny na neschpence asi dostanu,co??

Díky

Odpovědi
Aicha

Ano můžete,ale ukončovat prac.poměr ve zkušební době a na neschopence je zcela zbytečné.Každopádně nemocenskou budete pobírat ať zůstanete v prac.poměru či ne,poněvadž 21 dní Vám ji hradí zaměstnavatel a poté stát.