Pracovní název miminka:o)

Ahoj, jak jste říkali vašemu miminku, když bylo ještě v bříšku?:o)

Nejlepší odpověď
Michal

Třetí srdíčko.

Další odpovědi
Lencis

Krásná otázka… tak úplně ze začátku to byla „fazolka“… o něco málo později a začal s tím manžel to byl náš „arašídek“. No a z hruba od 23tt už jsme říkali naší holčičce jménem, které jí zůstalo – Hanička 😉

PS: Doporučuji si i takovéto věci psát, člověk si myslí, že to zaručeně nezapomene, ale život utíká tak rychle a děje se toho kolem malého človíčka tolik. Není to ještě ani dva roky a také jsem musela zalovit v mé „chytré knížce“ 😁

miney777

Já ríkala naší cácorce v bříšku miminko, mimísku – a protože jsme nevěděli 100%, co bude mít, při každý kontrole nám říkali něco jinýho – tak byla prostě miláček, miminko, sluníčko… bylo toho víc…

Dandi

Špuntík =)

petka

Kamoska ma holcicku a kdyz byla jeste v brisku, tak ji rikala kulicka a nez si zvykla ji rikat jmenem, kdyz se narodila, tak ji rikala vanocka! ;)

belliinda

mi jsme rikali nasemu drobeckovi krevetka. vymyslel to manzel kdyz se dozvedel ze cekame miminko a zustalo mu to az do porodu 🙂 ted uz mu rikame Matyasku 🙂

Nuk nuk

Ten náš byl téměř od začátku „mládě“ a občas ho tak nazvu i teď. Později mu manžel často říkal Maruško, snaže se tak zřejmě sám sebe přesvědčit, že čekáme holčičku, což tedy nakonec nebyla pravda.
Brzy po narození jsme mu přiklapli nový „pracovní název“, občas mu totiž, když něco bedlivě zkoumá, říkáme „pan profesor“.

Janulka

Tak já mám dvě dětičky – Haničce jsme říkali od prvopočátku Želvičko a Štěpikovi Tajnej agent:o)))))))

rákosníček

U nás to bylo housenčátko u obou dětí a když jsme věděli že to bude holčička tak jmse jí říkaly ferdík a když jsme čekali kluka a bylo to jistý tak to byla anastázie

alenka901

u nás to ze začátku byla taky fazolka později podle fotek z ultrazvuku ufík