Pracovní název miminka:o)

Ahoj, jak jste říkali vašemu miminku, když bylo ještě v bříšku?:o)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Třetí srdíčko.

Další odpovědi:

Bronzový

Krásná otázka... tak úplně ze začátku to byla "fazolka"... o něco málo později a začal s tím manžel to byl náš "arašídek". No a z hruba od 23tt už jsme říkali naší holčičce jménem, které jí zůstalo - Hanička ;-)

PS: Doporučuji si i takovéto věci psát, člověk si myslí, že to zaručeně nezapomene, ale život utíká tak rychle a děje se toho kolem malého človíčka tolik. Není to ještě ani dva roky a také jsem musela zalovit v mé "chytré knížce" :-D

Já ríkala naší cácorce v bříšku miminko, mimísku - a protože jsme nevěděli 100%, co bude mít, při každý kontrole nám říkali něco jinýho - tak byla prostě miláček, miminko, sluníčko... bylo toho víc...

Pokročilý

Špuntík =)

Pokročilý

Kamoska ma holcicku a kdyz byla jeste v brisku, tak ji rikala kulicka a nez si zvykla ji rikat jmenem, kdyz se narodila, tak ji rikala vanocka! ;)

mi jsme rikali nasemu drobeckovi krevetka. vymyslel to manzel kdyz se dozvedel ze cekame miminko a zustalo mu to az do porodu :-)) ted uz mu rikame Matyasku :-))

Stříbrný

Ten náš byl téměř od začátku "mládě" a občas ho tak nazvu i teď. Později mu manžel často říkal Maruško, snaže se tak zřejmě sám sebe přesvědčit, že čekáme holčičku, což tedy nakonec nebyla pravda.
Brzy po narození jsme mu přiklapli nový "pracovní název", občas mu totiž, když něco bedlivě zkoumá, říkáme "pan profesor".

Pokročilý

Tak já mám dvě dětičky - Haničce jsme říkali od prvopočátku Želvičko a Štěpikovi Tajnej agent:o)))))))

U nás to bylo housenčátko u obou dětí a když jsme věděli že to bude holčička tak jmse jí říkaly ferdík a když jsme čekali kluka a bylo to jistý tak to byla anastázie

Pokročilý

u nás to ze začátku byla taky fazolka později podle fotek z ultrazvuku ufík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.