špulka

Pracovní agentura SK

Je normální aby agentura práce která nabízí zaměstnaní po vás chtela ŽL , nebo dohodu ? Není to tak , že ta agentura by vás měla zaměstat ?

Odpovědi
anonym

Tohle je asi normální současný způsob. Autopal v Novém Jičíně také poskytoval práci lidem prostřednictvím agentury, se kterou zaměstnanci sepisovali smlouvu. Zdá se mi to divné, ale asi je tento stav v dnešní době rozšířenější. Pokud máš s agenturu požnost komunikovat telefonem nebo e-mailem, tak se jich zeptej, jak tomu máš rozumět a s kým vlastně v tom případě uzavíráš smlouvu. Není nic špatného se zeptat a zdůvodnit to obavou o zneužití osobních dat. Na Tvém místě bych byla také opatrná.