paul1

Pračka Whirpool AWE 8316 plněná zvrchu.Po vyšroubování filtru zjišteno, že tam chybí sítko. Z fotografie v návodě není

možné zjistit (je nejasná), či tam má sítko být nebo ne – je tam prázdný prostor. Pračka je koupená před 4 roky. Dík za radu

Nejlepší odpověď
badisko

Pokud neni v navode tak tam byt asi nemusi.....a strejda google rika ze prej tam byt nemusi seprany zmolky atd.. jdou rovnou do odpadu…

paul1

Chtěl bych jen doplnit – když tam nemusí být sítko, proč je na řídícím pultě kontrolka filtru? To nějak nesedí. Dík za odpověď