Luuu

Pračka do šířky 55cm s předním plněním?

Existuje ještě nějaká jiná pračka, než Candy Aquamatic 80F? Nemáte ponětí? Prosím … a předem děkuju :*)
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že 7 tisíc mi přijde dost, když obyčejně stojí pračka 5.000 … ☹ Ale asi nebudu mít na výběr, ach jo…

Nejlepší odpověď
bolak

těch je > http://pracky­.heureka.cz/f:3544:-55;3551:24580/
Doplňuji:
Tak jedině zkusit inzerci. Najeď si třeba na aukro a pračku z mnou uvedeného seznamu, která se ti líbí, si tam vyhledej. Nebo i na klasických inzertníkách. Hodně lidí se zbavuje přes inzeráty úplně funkčních praček, protože třeba dostanou od někoho novou, nebo chtěj najednou pračku se sušičkou, nebo předělávaj koupelnu a pračka se jim tam najednou nevejde/nehodí, a tak chtěj novou.

Zkus se tam mrknout, za předkus nic nedáš.