Katrous

Práce za kterou hodně vydelam a bude me bavit?

Dobrý den otázka je prostá ktera prace je zabavna a pritom hodne vydelam?pro ženy spise prace(ne adny vojak atd.)díky za odpoved
Doplňuji:
Něco jsem napište :D

Nejlepší odpověď
fablen

jak můžeme vědět co Tě bude bavit? To je přeci individuální. Nejstarší řemeslo taky někoho baví a vydělají „hodně“.

Další odpovědi
Drap

V tomto případě bych doporučoval živit se jako rentiér. Je to zábavné, práce málo a penízky se jen sypou

Michal Kole

např. Grafička pokud ráda maluješ. A můžeš pracovat z domova, stačí, když ti zaměstnavatel dá domů PhotoShop
Doplňuji:
Pokud umíš dobře plavat tak si udělej nějaký lektorská kurz a uč lidi v bazénu plavat. Nebo si udělej plavčické zkoušky a tahej lidi z bazénu pokud se začnou topit.

anonym

Pokud ti je více než osmnáct,tak ......