Práce ve Velké Británii?

Pokud jste zde pracovali, tak co jste dělali a za jakou mzdu. Podělte se. :)
Doplňuji:
everest: Jestli máš na mysli Au-Pair, tak to znám z první ruky. Ale není tam normální mzda, ale něco jako kapesné. A znalost jazyka tak důležitá není, právě kvůli zdokonalení mluvy tam většina cizinců jezdí děti hlídat. Dobré je hlavně mít řidičák a být holka, což mě vylučuje. :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No ty jsi hodne vtipny ...znalost jazyka tak důležitá není jsem v cizine.. uz delsi dobu a to si pis ze jazyk je dulezity ...:D a nejen kvuli praci ..:D musis take vyrizovat veci jako pohovory ..bydleni ..banku ..ja musel jsete navic pred lety pracovni povoleni atd ...takze si nemysli ze prijedes a vsichti spadnou na prdel protoze jsi cizinec ...:D ..
jsem kamenik ...ale beham mezi kanclem vyrobou.. postou a po vyjezdech atd ..takze toho mam trochu povicero ...
A k cemu ti bude muj plat to fakt nevim ..protoze to stejne nemuzes prepocitavat na koruny ..nebot tady platis ..veci kolem domu ..jidlo ..benzin pojisku na auto a dalsich 100 sracek ...:D a taky se to odviji od toho kolik utratis pokud si chces uzivat tak ..na konci tejdne nemas ani euro ..:d ale je to castka neco kolem 450 euro tydne ...

Další odpovědi:

Pokročilý

Presnou mzdu nevim,ale za celkem velky plat se daji hlidat deti,podminkou je ovsem perfektni znalost jazyka a taky samozrejme umet s detmi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.