Lord Lion

Práce ve Španělsku

Dobrý den a všem děkuji předem za odpovědi !!
Poradíte nám prosím – chceme s přítelkyní odjet do Španělska pracovat a i třeba na delší dobu – dáte nám nějaké rady na co se máme připravit a co se tam musí zařídit dopředu před odjezdem a která agentura by byla nejlepší, nebo alespoň nějaké rady do Španělska prosím 🙂 Moc Děkujeme…Hezký den­..

Nejlepší odpověď
anonym

Agenturu si proverit(ne vsechny jsou solidni,vemou penize a nic)ktera je nejlepsi to nevim,ale proverujte!Aspon se domluvit ve Spanelsku v zakladech.Ale v techto zemich,byvaji prekladatelky i komunity v tomto pripade cechu.Treba si prohlednout na internete co se tyce pracovnich prilezitosti a pokud je kontakt primo na zamestnavatele tak to zkuste k nemu.Dale je dobre dat vedet,zdravotni pojistovne(od­hlasit!)Pokud chcete zustat dele,je treba si sehnat lekare,pracovni povoleni,pojis­teni.V tomto pripade to za poplatek vyrizuje agentura a pokud jdete pres zamestnavatele primo,udela to za Vas z jeho povinnosti(coz usetrite penize).Ja odjela pres zamestnavatele­.Myslim,ale ze lekare si shanite sami.Je take dobre mit sebou prelozeny a overeny vyucni listy ci jine certifikaty.