pmmucha

Máte zkušenost s prací ve fastfoodu?

Dobrý den
Rád bych v 15 pracoval v nějakém fastfoodu,hlavně díky tomu ze jsem na webu McDonaldu a KFC četl že jde volit pracovni doba a minimalne 40 hodin tydne.To by šlo dělat i bokem školy.Mate s tim nějaký zkušenosti?
Doplňuji:
Měl jsem na mysli pracovní úvazek,na brigádu mužu jít vždycky ale chtěl bych nějaký stalý příjem protože kapesné nestačí,Možná máš pravdu a bude to 40 hodin měsíčně,to by šlo.Od 15 a dokončení 9. třídy nebo 4.G jak to mám já může člověk pracovat 40 hodin týdně to je 8 deně.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Tady Katka:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pC-FM84FJW0

Další odpovědi
ivzez

Ve fastfoodech pracuje hodně studentů
právě kvůli možnosti volby směn.

40 hodin týdně je ale moc, byl bys
stále unavený a přestal bys zvládat školu,
minimálně by se to zhoršil prospěch.

Rozumnější je dohodnout si kratší úvazek
a teprve když to budeš zvládat,
postupně přibírat po pár hodinách týdně
(neskočt z 15 na dvojnásobek).
Doplňuji:
Nebylo to 40 hodin měsíčně?
(Studentům se nabízejí kratší úvazky.)

anonym

Pracovat jako na trvalý úvazek a nebo jen na brigádu?

setapouch

Nemám zkušenosti, ale při jaké škole – střední? Základní?

klumprt

Nevím, ale 40 hodin týdně se školou sloučit nejde. Leda tak s fakultou sociálních studií. Na střední škole ti nezbude skoro žádný volný čas.