df

Práce v zahraniči. Šli byste do toho?

Byli byste ochotni pracovat v zahranici a za jakych podminek? S tim,ze manzel(ka) zustava nadale v CR.

Odpovědi
Drap

Teď už ne. Pracuji jen když se mi chce.

lota

Spíš ne, rodina je rodina, domov je domov, práce je jen práce.

eleonnore

Ne. Doma je doma a já jsem na to moc pohodlná :)

Ale… na krátkodobější zahraniční pracovní cestu nebo na dovolenou – rozhodně ano :)

Lamalam

Proč ne? Bydlím přímo na hranicích, k prvnímu německému baráku to máme pěšky 150 m (autem 14 km, u nás není přechod pro auta, pouze pro pěší). Manžel tam mnoho let pracoval a já jsem s dětmi zůstávala v ČR.

anonym

Rozhodně.

rouzi

Kdybych byla mladší určitě ano.

tforro

Nabídky dlouhodobě na práci v zahraničí mám, a ikdyž by mě pro velký zájem platili zlaými cihlami, tak o tom ani neuvažuji, protože jsem před několika lety začal podnikat. Mám firmu, dům, ženu, dítě, zvířata, klid a pohodu a příjem … slušný. Co mi tu vlasttně chybí ? Velké peníze nejsou všechno.