mallone

Práce v oblasti výživy, rady zkušenosti

Zdravím, kdo má zkušenosti z práci v tomto směru?

Jde o to, že jsem po maturitě rozesilal životopisy a tato paní se mi ozvala. Zdravá vyživa pro sportovce.

Chce, ať jedu s ní až do Brna ( zaplatil polovinu cesty ) a pak si tam zaplatil seminář za 250 Kč.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo stím má zkušenost. Jestli to nejsou vyhozene peníze.

Děkuji všem za rady

Nejlepší odpověď
Funna

Spíš jsou…ale jestli je tvým životním snem být OSVČ, jezdit po fitkácha vnucovat jim tyhle výrobky a mít platy podle toho, kolik toho prodáš, tak se na to dej…