registronic

Jaká je výše odvodů a daní při práci v Německu na poloviční úvazek?

Dobrý den, chci se zeptat jaká je výše odvodů a daně při práci v Německu? Jsem svobodný, bezdětný a výše výdělku by byla cca 1300 eur.

Ještě bych se chtěl zeptat. Jak je to s bydlením? Je zvykem, že firmy nabízejí pro zaměstnance nějakou formu bydlení? Je zvykem bydlet sdíleně v jednom bytě?

Díky

Nejlepší odpověď
Agneta

No to bys byl ale chudák, protože by ti zbylo asi 700,–€ (a ještě bydlení?):DDD
Normální německý plat vypadá zcela jinak, to mi věř:DDD