špulka

Práce v Německu…

Zajímalo by mě , jak je možné že v Německu jso tabulky ve kterych je uvedeno kolik má mit jdnotlivy pracovnik na hodinu,jestli helfer , elektriker atd, jak je možné že některe pracovni agentury co u nas nabízí praci v Německu si myslí že lidi jsou opravdu idioti a budou například delat ve fabrice za 5 euro na hodinu. Jak je možné že tyhle inzeraty jim vubec nekdo otiskne copak lidi opravdu nemaji v sebe kousek cti a za tohle opravdu nekdo jezdí do zahraničí. To snad neni možnéé…podporovat darebaky a jeste na živnost kterou po nich chtejí…
Doplňuji:
Já i přítel jsme v Německu byly byly jsme přes Německou agenturu 2krat. Prvni vlastnil nemec s českou tak si umite představit o čem to bylo, o podvodu, jak hradí ubytováni a přitom vam to strhaji s platu ale tak nehoraznym zpusobem. Podali jsme tam žalobu do 2mesicu se to vyřesilo a to o co nas obrali museli vratit. Druhy případ byl , v Karlsruhe, co čert nechtel sedela tam nemecká česka. Zase problem potřebovala jen zaplacnout diru a pak pápá… . píšu to jsem proto , že ze strany Německeho právnika víme , že každy občan EU má stejne právo jak Němec a nemuze dostavat min jak je dané… pak se jedná o podvod…a lidi by se meli branit ..

Odpovědi
charliesheep

Zmíněné agentury,či spíše jejich majitelé vydělávají nehorázné peníze jen na sprostém okrádání svých klientů.Ti jsou většinou rádi,že je někdo za hranice dostal a sehnal jim práci.O těchto hlupáčcích to celé je-až se lidé začnou snažit sami a nebudou chtít mít vše pod nosem bez námahy,pak tihle zloději z agentur přestanou vydělávat.Je však možné,že existují i agentury slušné,ale o nich nevím.Možná doplní někdo další.

huxa

u nás je také průměrný plat někde nad 25000Kč, myslíš si, že přistěhovalci dostávají minimálně tento průměrný plat?
V Německu to neni snadné a když si seženeš vlastní práci, budeš ráda, že budeš dostávat 10 euro. Určitě to mají agentury domluvené tak, že tobě i s agenturou bude stačit velmi podprůměrý plat a třeba třetinu si vezme agentura.

mosoj

Tobě je pět euro málo ? Tak to musíš na právníka !

Orange

Klasické vydělávání na blbosti… Já proti podvodníkům nic nemám, alespoň někdo trestá za blbost :)