Avatar uživatele
špulka

Práce v Německu…

Zajímalo by mě , jak je možné že v Německu jso tabulky ve kterych je uvedeno kolik má mit jdnotlivy pracovnik na hodinu,jestli helfer , elektriker atd, jak je možné že některe pracovni agentury co u nas nabízí praci v Německu si myslí že lidi jsou opravdu idioti a budou například delat ve fabrice za 5 euro na hodinu. Jak je možné že tyhle inzeraty jim vubec nekdo otiskne copak lidi opravdu nemaji v sebe kousek cti a za tohle opravdu nekdo jezdí do zahraničí. To snad neni možnéé…podporovat darebaky a jeste na živnost kterou po nich chtejí…
Doplňuji:
Já i přítel jsme v Německu byly byly jsme přes Německou agenturu 2krat. Prvni vlastnil nemec s českou tak si umite představit o čem to bylo, o podvodu, jak hradí ubytováni a přitom vam to strhaji s platu ale tak nehoraznym zpusobem. Podali jsme tam žalobu do 2mesicu se to vyřesilo a to o co nas obrali museli vratit. Druhy případ byl , v Karlsruhe, co čert nechtel sedela tam nemecká česka. Zase problem potřebovala jen zaplacnout diru a pak pápá… . píšu to jsem proto , že ze strany Německeho právnika víme , že každy občan EU má stejne právo jak Němec a nemuze dostavat min jak je dané… pak se jedná o podvod…a lidi by se meli branit ..

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
charliesheep

Zmíněné agentury,či spíše jejich majitelé vydělávají nehorázné peníze jen na sprostém okrádání svých klientů.Ti jsou většinou rádi,že je někdo za hranice dostal a sehnal jim práci.O těchto hlupáčcích to celé je-až se lidé začnou snažit sami a nebudou chtít mít vše pod nosem bez námahy,pak tihle zloději z agentur přestanou vydělávat.Je však možné,že existují i agentury slušné,ale o nich nevím.Možná doplní někdo další.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

u nás je také průměrný plat někde nad 25000Kč, myslíš si, že přistěhovalci dostávají minimálně tento průměrný plat?
V Německu to neni snadné a když si seženeš vlastní práci, budeš ráda, že budeš dostávat 10 euro. Určitě to mají agentury domluvené tak, že tobě i s agenturou bude stačit velmi podprůměrý plat a třeba třetinu si vezme agentura.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tobě je pět euro málo ? Tak to musíš na právníka !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Klasické vydělávání na blbosti… Já proti podvodníkům nic nemám, alespoň někdo trestá za blbost :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek