Práce v MŠ

Ráda bych pracovala v mateřské škole.
Ale bohužel nemám potřebné vzdělání a ani maturitu, jsem vyučená kuchařka.
Jaké min. vzdělání je potřeba?
Je možné si udělat nějaký kurz pro vychovatelku, pomocného pedagoga?

Odpovědi
Janulka

Ahoj, myslím si, že k této práci potřebuješ pedagogické vzdělání – buď VŠ nebo určitě střední pedagogickou…

Nuk nuk

Pro práci v MŠ byste měla mít maturitou zakončené vzdělání na střední pedagogické škole. To můžete získat i dálkově.
Při troše štěstí Vás ředitel MŠ přijme i bez toho, ale nejspíš bude (muset) požatovat, abyste si vzdělání dodělala.