ales12

Jak probíhá práce v grafickém studiu?

Zítra mám nastoupit na zkoušku do jednoho grafického studia, jako webdesignér. Do teď jsem dělal webdesign, jako vedlejší činnost na živnost, takže nevím, jak to probíhá ve studiu. Jak vypadá náplň dne, jaké nároky mají a jaké rozdíly jsou mezi práci na ŽL a v grafickém studiu (teď nemyslím, že pracuju pod někým), třeba jestli jsou v grafickém studiu obecně nejakě zaběhnuté zvyky nebo postupy atd. Otázka spíš pro grafiky, co dělají ve studiu.

DOPLŇUJI:
Nechci kontrétní odpověď/řešení. Spíš zkušenosti ostatních, je mi jasné, že v každém studiu to bude jiné, ale chci vědět obecně zkušenosti lidí, co ve studiu pracují/pracovali.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Manžel je grafik a než se osamostatnil, tak řadu let ve studiu pracoval. Obvykle tam chodil tak dvakrát týdně na nějaké porady, 95% prac. doby dělal z domova. Když jsem za ním do práce občas zašla, tak většinou seděli u kafe a klábosili.

Další odpovědi
Drap

Nikdo ti nedokáže odpovědět. V každém studiu to může být jinak. To uvidíš sám až nastoupíš.

quentos

„chci“, „nechci“… já bych toho chtěl…