PRÁCE V AAAAUTO

Znáte někoho nebo vy máte zkušenosti s aaaauto? Jaké tam jsou pracovní podmínky, a jak dobře je placená? Popřípadě, jestli jsou nějaké pro a proti pracovat v áčkách? Díky

Odpovědi
Johny_r

Áčka jsou vykutálená firmička. Pokud Ti nevadí pracovat pro firmu, která má jednu z nejhorších pověstí u nás, tak do toho. Doporučuji k prostudování relevantní články o autobazarech a AAA zejména na www.dfens-cz.com.

vita

Ahoj,kdysy jsem tam pracoval.Tyden 12cky a tyden volno. Napln prace,myti a šachovani s autami. Jinak na zimu to fajnova prace neni.