Bonifác

Práce u policie

Chtěl bych pracovat u policie, ale práci zatím mám a moc se mi nechce opouštět, protože máme dobrý kolektiv, ale firemní podmínky nestojí za moc. Proto jsem se chtěl zeptat, jesli je možné udělat zkoušky k policii ale nenastoupit ještě do služby. Nerad bych abych dal výpověď a pak mi řekli že jsem třeba neudělal psychotesty ( se jich nejvíc bojim. Je-li to možné, jek dlouho je to možné odkládat a musím říct přesný den nástupu? ?

Nejlepší odpověď
panenka

pokud jsi bonifáci spokojený ve své práci tak tam zůstan.pokud se přihlásíš na policii nebudou na tebe čekat budou tě chtít hned aby jsi tyto testy nemusel platit hradí je za tebe policie jinak si je zaplatíš ty.proto se první rozmysli a pak se tam běž zeptat vše se dá dělat i při výkonu policie

Další odpovědi
LuciJe

Přihlášku k policii si můžete dát nezávazně (uvádí to i na webu). Teprve pokud projdete testy a bude Vám nabídnuta práce, můžete začít řešit výpověď.