rottkiw

Práce,škola-Řeč těla

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je nějáká škola na zkoumání řeči těla… Jdu za rok na střední,docela by mě zajímalo,jestli by se to dalo vystudovat :)
Třeba v seriálu Anatomie lži,to používají.. Kdyby jste věděli,tak prosím pomozte :)
A když tak i práci, ve které se to dá používat.. :) Díky :))
Doplňuji:
A jakou střední ? Gympl ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Prvně vystudovat střední a potom jít na psychologii. Toto vše je věcí psychologie.
Doplňuji:
Střední lze v podstatě jakoukoli, ovšem dobrý gympl bude skvělá příprava.

Další odpovědi
Michal Kole

nebo možná i nějaká střední pedagogická škola.

Dobrý učitel by měl poznat, že žák je nervózní a nějak ho „uklidnit“, aby z něj dostal to co zkouší

A jiného „hajzlíka“ psychologicky „uklidnit“.

IK

seriál Anatomie lži u nás nemá obdoby aby ses to někde naučil.
I literatura bude u nás značně omezená.
Doplňuji:
Tak tady někdo našel toho českého machra

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/168203/ex­pert-na-rec-tela-vladimir-svoboda-poznam-kdyz-mi-dcera-lze.html