maschin

Je špatná práce řidiče kurýrní služby?

PPL, DHL, DPD, Geis, Toptrans… je to práce pro blbce. Já jí dělám…

Práce řidiče kurýrní služby – je to špatná práce?

Nejlepší odpověď
gecco

Špatná práce je ta, která tě neuživí a ještě zmrzačí…
😉

Další odpovědi
ReHu

Špatná práce? Obecně? Nebo pro tebe?
Obecně špatná není.
Práce tě musí uživit ( z výplaty, když poplatíš všechno potřebné by ti mělo ještě zbýt, tak to propočítej).
A musí tě taky bavit. Jinak jsi otrávený celý den. Každý den.
Mě třeba řízení baví, ale penize jsou taky důležitý. Bez nich to prostě nejde.
A třeba PPL mi vozí zboží stejný řidič už několik let, tak to tak moc špatný nebude.

marci1

Proč hned špatná ? Někomu se taková práce líbí, někomu ne. Několik let mi vozí zásilky stejní řidiči a jsou fajn. 🙂

redy

Proč pro blbce? Takovej řidič ten tvrdej chleba má…

anonym

Je tomu pár let, kdy jsem při změně zaměstnání chtěl dělat tuto práci, ale bylo mi řečeno, že i přes dlouholetou praxi v řízení motorových vozidel, bych psychicky nezvládal náročnou práci a protože já jezdím podle dopravních předpisů, odstoupil jsem. Takže si myslím, že tato práce je pro muže, kteří rádi riskují !

lexx

expeduji balíky spedicí PPL InTime i DPD a diskutuji občas s řidiči, je to náročné povolání, časově, hmotná a finanční zodpovědnost, telefonáty za jízdy, v létě i v zimě furt na cestách…není nejhůř placené + dýška do kapsy, to znáš, ale stejně se tam hoši často střídají a přicházejí noví, pro mladé do 25 a svobodné dočasné řešení to je, starší odcházejí

anonym

Je to hlavně otročina,nedělal bych to.Furt jednou nohou v base.
Ale když tě to baví,proč bys jí nemohl dělat.

redy

Jugar to jsme všichni řidiči jednou nohou v kriminále.