Michelle Sun

Práce letušky a středoškolské vzdělání

Pracuje tady někdo jako letuška? Jak střední školu jste absolvovali? Myslíte, že je vhodná SOŠ civilního letectví?? Díky za odpověď
Doplňuji:
Jakou střední školu jste absolvovali*

Nejlepší odpověď
anonym

Odbornost střední školy rozhodující není a bližší informace se dají velmi pohodlně najít na netu.

Najdi si Letiště Ruzyně a tam se dozvíš, co je pro tuto práci zapotřebí a jaké znalosti jsou předností při výběrovém řízení.

Letuška 1. třídy – Wikipedie

… z letadla Cristine rozhodnou jít pracovat ke společnosti Royality Airlines. Na pracovním veletrhu jsou přijaté, ovšem něž nastoupí musí absolvovat kurz na letušku.

cs.wikipedia.or­g/wiki/Letuška._třídy

Máte zájem o práci letušky?, Blog nejen pro ženy

… úrovni a pak se na letušku hlásit. Dále uchazeč na letušku si platí veškeré lékařské výlohy (cca 5tisíc), po dobu kurzu u ČSA je plat mizivý, to musíte přežít.

tany.blog.cz/0608/ma­te-zajem-o-praci-letusky

Letušky na palubách ČSA – Hotelová škola Poděbrady

Práce letušky mě vždy přitahovala. Už jako malá holka jsem si říkala, jaké by to bylo lítat každý den někam jinam, poznávat nové země, nové lidi…

www.hsvos.cz/le­tusky-na-palubach-csa.html

Další odpovědi
anonym

Podívej se na 53 odkazů na totéž téma – viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=letu%C5%A1ka