panenka

Práce klikání na email, máte někdo zkušenost?

Dobrý večer ted jsem se vrátila od kamarádky která si hledá práci přečetla si inzerát kde se kliká na email a dostávají se za to peníze slíbila jsem jí že se jí na to zeptám máte s tím prosím někdo zkušenost

Nejlepší odpověď
Radak

Tak tohle dělal před pár lety můj kluk. Pořád mi vyprávěl, jak si při tom vydělá plno peněz, ale žádná sláva to nebyla. Už nevím, kolik bylo haléřů za odkliknutí jedné reklamy. Email měl zavalený blbostma a jestli se doklikal k nějaké té stovce, tak je to hodně.

Další odpovědi
Miroslavst

Ty tomu věříš? Já ne, to by tady nikdo nedělal a každý by jen klikal.
Proklikat se k milionu, to by se mi taky líbilo :D:D

anonym

taky bych té práci moc nevěřila