Nevíte o nějaké práci/brigádě v Praze s ubytováním?

Zdravím hledám radu, jestli někdo neví o nějaké práci/brigádě v Praze s ubytováním, během prázdnin, jsem ze Slezska. Jestli by náhodou někdo o něčem, někom nevěděl, něco nedoporučil, třeba nějakou agenturu, nebo cokoliv. :) Chci vyzkoušet hlavně život v Praze, jelikož se chci do Prahy po maturitě stěhovat, kdyby náhodou tak prosím piště, budu vděčný za každou radu, nebo nabídku, Děkuji.
Doplňuji:
Všeobecně zvládnu dost věcí a hodně se naučím, mám praxi jako číšník za plného provozu v jedné restauraci a studuji elektrotechniku.

Odpovědi:

Pokročilý

Použij Google !!

Co umíš???
;-)
Protože pokud bys chtěl dělat např. doplňovače regálů za 50 Kč/hod - a musel si platit ubytování, nevydělal by sis ani na ´živobytí´...
A - ač je to s podivem, nekvalifikovaných pracovníků je i v Praze tři pr... - ehm, šest půlek - takže jim zaměstnavatel určo ubytování zajišťovat nebude.

Diskuze k otázce

Sikoram1

Všeobecně zvládnu dost věcí a hodně se naučím, mám praxi jako číšník za plného provozu v jedné restauraci a studuji elektrotechniku, takže by se mohlo něco podařit najít. :)

anonym

To moc ´nadějně´ nevypadá - na brigádu tě těžko někdo přijme s tím, že "se naučíš"...
Co jazyky?
;-)
Kukni na http://www.jobs.cz/…
Ale - co mne tak napadá - obrovská fluktuace je v CallCentrech, tam bys mohl práci sehnat asi nejsnáze...

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.