Sikoram1

Nevíte o nějaké práci/brigádě v Praze s ubytováním?

Zdravím hledám radu, jestli někdo neví o nějaké práci/brigádě v Praze s ubytováním, během prázdnin, jsem ze Slezska. Jestli by náhodou někdo o něčem, někom nevěděl, něco nedoporučil, třeba nějakou agenturu, nebo cokoliv. :) Chci vyzkoušet hlavně život v Praze, jelikož se chci do Prahy po maturitě stěhovat, kdyby náhodou tak prosím piště, budu vděčný za každou radu, nebo nabídku, Děkuji.
Doplňuji:
Všeobecně zvládnu dost věcí a hodně se naučím, mám praxi jako číšník za plného provozu v jedné restauraci a studuji elektrotechniku.

Odpovědi
Nechápavé

Použij Google !!

anonym

Co umíš???
😉
Protože pokud bys chtěl dělat např. doplňovače regálů za 50 Kč/hod – a musel si platit ubytování, nevydělal by sis ani na ´živobytí´…
A – ač je to s podivem, nekvalifikovaných pracovníků je i v Praze tři pr… – ehm, šest půlek – takže jim zaměstnavatel určo ubytování zajišťovat nebude.

karfigol

Práci v Praze snadno najdeš na nějakém inzertním portále a co se týče ubytování, mě osobně velmi překvapilo ubytování pro skupiny Praha od http://www.akat­pension.com/grou­ps jednotlivě i ve skupině se tam snadno ubytuješ za pěkné peníze.

Sikoram1

Všeobecně zvládnu dost věcí a hodně se naučím, mám praxi jako číšník za plného provozu v jedné restauraci a studuji elektrotechniku, takže by se mohlo něco podařit najít. :)

anonym

To moc ´nadějně´ nevypadá – na brigádu tě těžko někdo přijme s tím, že „se naučíš“…
Co jazyky?
😉
Kukni na http://www.job­s.cz/brigady/se­arch/?section=po­sitions&srch%5Blo­cality%5D%5Bna­me%5D=Praha&srch%5Blo­cality%5D%5Bco­ords%5D=50.08455175080­473%2C14.41778189890­2357&srch%5Blo­cality%5D%5Bco­de%5D=M200002&srch%5Blo­cality%5D%5Bra­dius%5D=30&src­h%5Bq%5D=
Ale – co mne tak napadá – obrovská fluktuace je v CallCentrech, tam bys mohl práci sehnat asi nejsnáze…