Kyta

I když máš zájem o práci pod obcí a obec tě chce, zarazí to díky snížené nezaměstnanosti, máte podobnou zkušenost?

Máte někdo podobnou zkušenost? Pracák to zarazil…

Nejlepší odpověď
Drap

Z tvé otázky neni jasné, co kdo zarazí. Obce občas využívají nezaměstnané pro veřejné práce. Některé platí z obecních prostředků a některé z prostředků UP, pokud ten prostředky na podobné věci má a konkretní obec je schválí. V takovémto případě si může jak obec, tak UP vybírat.

Další odpovědi
STRUCTOR

Proč řešíš co by kdyby........... nebylo by vhodnější jít se ucházet o uvedené pracovní místo, a až kdyby ti v tom nějaké překážky bránily, hledat vhodné řešení? Plýtváš energií na nesmysly, a na práci ti pak už nezbývá… 🙂